Vaše vzdělání je bezpochyby jednou z nejdůležitějších investic, které kdy učiníte

Proč studovat u nás

Na takový úkol potřebujeme spoustu talentů. Třeba naše lektory, od kterých se můžeš učit, a kteří budou zdrojem inspirace.

Je to hodně i o tvorbě vlastních nových projektů, nejen o revizi současného stavu. U vlastních projektů budeš myslet za zákazníka i firmu najednou, propojovat a vést všechny ostatní, aby tak mysleli také, a aby nakonec s výsledkem byli spokojeni všichni.

U nás si prostě zakládáme na příjemné atmosféře, všichni si tykáme a nepotrpíme si úplně na dress code... Prostě se snažíme, aby se u nás všichni cítili dobře.

Studium probíhá primárně v českém jazyce. Pro přizpůsobení výuky slovenským studentům však akceptujeme seminární i závěrečné práce vypracované v jazyce slovenském.

Jak se organizuje mezinárodní studium MBA?

Když se řekne studium MBA, vetšina lidí si představí přednášky, networking a mentoring. Pokud se však podíváte za oponu celého studia, uvidíte toho mnohem víc. Tým lidí, kteří neunávně shánějí prvtořídní lektory a řečníky, vyjednávají s partnery, hledají ten nejlepší catering a řeší sebemenší detaily, aby vše bylo dokonalé.

Jádro týmu tvoří šest lidí, většina z nich má ale ještě vlastní povinnosti ve firmách, které stojí za celým studiem MBA. K základnímu týmu se následně přidávají další, většinou aktivní studenti, kteří už při škole mají zájem o praktickou zkoušenost.

Jak tvoříme studijní plán?

Vycházíme z toho, co se absolventům líbí v předchozích ročnících a na to klademe důraz. I když se jedná o celoroční studium, je třeba se soustředit na každý detail a promýšlet všechny scénáře, tak aby si na své přišli startapisté, investoři a lidé z korporátů i státní sféry.